דירות יוקרה מעוצבות

דירות מעוצבות – יוקרה היא מילת המפתח 
דירות מעוצבות שיוקרה היא מילת המפתח שלהן הינן תחום התמחות מרכזי של משרד מעצבת הפנים שרונה דושנסקי. יכולת זו נשענת על הכשרה מקצועית, ידע וניסיון עשיר והליכי עבודה מקצועיים ברמת איכות והקפדה חסרת פשרות, לצד גישות יצירה ייחודיות שחושבות מחוץ לקופסא. 
 
מה שמייחד דירות יוקרה 
עם עליית רמת החיים כך גם גדל הביקוש עבור עיצוב דירות יוקרה. מדובר בדירות שאיכות הינה המונח שמוביל אותן, להבדיל למשל מדירות סטנדרטיות שחסכון בתקציב מהווה שיקול מרכזי בעיצובן. האיכות של דירות יוקרה ניכרת בכל מרכיביהן, בחומרי הגלם שנבחרים עבורן, פריטי ריהוט, ריצוף, חיפוי קירות, גופי תאורה, יצירות אומנות וכו’. בנוסף לכך, בכדי שדירה תשדר יוקרה היא נדרשת גם בתכנון קפדני, מקצועי וייחודי, היוצר מרחב מקורי בעיצובו שמעורר השראה ועניין. דירות יוקרה גם נדרשות להעניק מרחב מפנק שנוח ונעים לחיות בו. בכדי לספק מענה לצרכים אלו, עיצוב דירות יוקרה דורש הבנה מעמיקה בתחום זה בפרט ובעיצוב פנים ויצירה בכלל. 
 
בסיס הרבה יותר עמוק מפני השטח 
בכדי לזכות בדירה מעוצבת, באמת יוקרתית, אין זה מספיק לרכוש ריהוט יוקרתי, אלא יש לגעת ברבדים הרבה יותר עמוקים של תכנון ועיצוב החלל. רבדים עמוקים אלו בוחנים ביסודיות סגנון וקונספט מבוקשים לחלל, לצד צרכי מחייה של הדיירים. בחינת מרכיבים אלו ואיחודם באופן נכון ואישי דורשת רמה גבוהה של חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, שיודעת לקחת חומרי גלם  ורכיבים שונים ולהפכם ליצירה ייחודית שאין שנייה לה. יצירה זו משלבת בתוכה אלמנטים אומנותיים לצד פתרונות פרקטיים לצרכים שונים של הדיירים, כדוגמת פתרונות אחסון, עיצוב של בית חכם, מתחמי אירוח מרווחים, פינות עבודה נוחות וכו’. כל זאת במטרה להעניק לבעלי הבית דירת יוקרה שעונה בדיוק לרצונות ולחלומות שלהם. 
 
הליך עיצוב דירות יוקרה 
הליך עיצוב דירות יוקרה מתחיל בפגישות עם הלקוח, הבנת חזונו, רצונותיו וצרכיו. תכני פגישות אלו מתורגמים לכדי תוכנית עבודה מפורטת, הלוקחת בחשבון את כל האלמנטים של הדירה כמכלול אחד שמפורק לחלליו ופרטיו השונים. על פי תוכנית זו תלווה המעצבת את הלקוח בבחירת חומרים ופריטים שונים לדירה, כדוגמת אריחי קרמיקה, שטיחים, רהיטים, פריטי נוי, יצירות אומנות וכו’. כמו כן ייבחרו אנשי מקצוע מתאימים לעבודות, שרבים מהם מעניקים שירותים בהתאמה אישית בין אם עבור עבודות גבס, עץ, פרזול ועוד. בנוסף המעצבת תדאג לפקח אחר עבודות אנשי המקצוע עד לגמר העבודות ולקבלת תוצאות מושלמות לשביעות רצונם המלאה של בעלי הדירה. 
 
שירותי עיצוב דירות יוקרה 
לשירותי עיצוב דירות יוקרה, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il.