הלבשת הבית

בואו נדבר על הלבשת בית
שירותי הלבשת בית כפי שמציע משרדה המצליח של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, הפכו לתחום מבוקש בקרב רבים. אבל מה זה בדיוק אומר להלביש את הבית, ומה מהותו של שירות זה? קראו והחכימו.
 
מה זה אומר הלבשת בית?
המונח הלבשת בית הידוע גם בכינוי הום סטיילינג, עוסק בשדרוג המרחב הביתי, בין אם מתוך התמקדות בחלל אחד כמו סלון או חדר שינה, ובין אם לכל המכלול הביתי. שדרוג זה נועד להעניק למרחב סגנון עיצוב ייחודי משלו, להפכו ליותר עכשווי ,חדיש, מרשים, נעים ונוח. כל זאת עם שדרוג ברמה היותר חיצונית וקוסמטית ועם התאמה למסגרת תקציב נתונה. השדרוג מושג באמצעים שונים, לרבות צביעה ו/או חיפוי קירות, החלפת ריצוף, חידוש והחלפת רהיטים, הוספת וילונות, שטיחים וכריות, ניצול נכון של אור טבעי ותכנון חכם של גופי תאורה, פתרונות אחסון אסטטיים ויעילים, בחירת פריטי אומנות וחפצי נוי וכדומה.
 
לארגן ולחדש את החלל
חשוב להבין כי הלבשת בית אינה מחייבת זריקת כל פריט ישן מהבית ועיצובו רק עם פריטים חדשים. לא אחת הום סטיילינג מתבסס על הקיים, על חפצים ופריטים מתאימים קיימים, לרבות כאלו בעלי ערך רגשי. לא אחת ניתן להשיג הלבשת בית על ידי שדרוג ריהוט ישן ואהוב, למשל על ידי צביעה מחדש, החלפת ריפוד והוספת אלמנטים שונים. למשל ניתן לצבוע מערכת כיסאות עץ דהויה, להעניק לכורסא ריפוד חדיש עם כרית נוי מתאימה, ולהוסיף לארון ישן ידיות יפות. יחד עם זאת, בכדי להגיע לתוצאות רצויות, בין אם באמצעות חידוש או החלפת הקיים, יש חשיבות רבה לדיאלוג הנוצר ביניכם לבין הסטייליסטית. דיאלוג זה יאפשר להבין את הרצונות, הצרכים וההעדפות שלכם, סגנון עיצוב מבוקש, צרכים פרקטיים מהמרחב הביתי והגדרות תקציב עבור הפרויקט.
 
הליך מקצועי, יעיל וממוקד
בעזרת שירותי הלבשת בית כפי שמשרדנו מספק, תזכו בהליך ממוקד וקצר שיאפשר גם בתקציב מוגבל ליצור שינויים מהותיים בחלל. בחירה בסיוע מקצועי להלבשת בית תחסוך לכם בזמן וכסף עם הליך מובנה, יעיל וחסכוני, שיפנה אתכם לחנויות וספקים מתאימים וימנע התרוצצות מיותרת. כמו כן המלבישה תכוון אתכם בגיבוש סגנון עיצוב של החלל ותתרגמו לכדי צורה, צבע וחומר. זאת על סמך ראייה מקצועית של המרחב ויכולת להפכו למתחם מחייה הרמוני, אסטטי ופרקטי. הוסיפו לכך גישה יצירתית עם יכולת לחשוב מחוץ לקופסא וקיבלתם מתכון בטוח להלבשת בית באופן ייחודי, מרהיב, יעיל וחסכוני.
 
שירותי הלבשת בית
לשירותי הלבשת בית, קבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי בטלפון, 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il