יעוץ הום סטיילינג

שירותי יעוץ הום סטיילינג 
שירותי משרד עיצוב הפנים של שרונה דושנסקי כוללים יעוץ הום סטיילינג. השירות ניתן כחלק מהליכי עיצוב פנים וכשירות נפרד שעומד בפני עצמו, והוא מיועד למגוון צרכים, בין אם עבור הלבשת בית חדש או משופץ, הלבשת דירות, דירות יוקרה, בתים פרטיים, וילות, פנטהאוזים, דירות קטנות ועוד. 
 
משמעות הום סטיילינג 
הום סטיילינג או בעברית הלבשת בית הינו תחום מוכר וותיק בעולם המערבי שרק בעשור האחרון חדר לתודעת השוק המקומי. מדובר למעשה במתיחת פנים אסטטית של הבית שמלבישה ומשדרגת אותו, הן מבחינת חזותו והן מבחינת הפונקציונאליות שלו. שירותי יעוץ הום סטיילינג מאפשרים ליצור מרחב בייתי הרמוני עם פרופורציות מתאימות ובחירה נכונה של חומרים, גוונים, פריטי ריהוט, גופי תאורה וכדומה. 
 
למה צריך את השירות? 
לכאורה, כולנו יכולים לבחון קטלוגים ואתרים לעיצוב הבית, ללכת לחנויות ולבחור בפריטים מעוצבים עכשוויים וייחודיים העונים לחזון שלנו אודות החזות המעוצבת של ביתנו. אולם בפועל לא אחת קיים פער בין הבחירות המתקבלות לבין התוצאה שנוצרת. חוסר בידע מקצועי גורם לעיתים קרובות לבחירה לא נכונה ולא מותאמת של פריטים אחד לשני ולחלל נתון, והתוצאה רחוקה ממה שדמיינו. בכדי למנוע טעויות כאלו, לחסוך בזמן וכסף, משרדנו מציע לכם שירותי הום סטיילינג. 
 
להלביש נכון את הבית 
בעזרת שירותי יעוץ הום סטיילינג תקבלו כיוון, ידע וכלים לעיצוב נכון של המרחב הביתי: 
• הבנת והגדרת צורכי הום סטיילינג ויצירת הליך הלבשה מסודר ויעיל על כל שלביו. 
• תכנון והלבשת מרחב שמשקף סגנון מבוקש ושמתאים לרצונות וצרכים אישיים, דבר המוביל ליצירת מרחב הרמוני וייחודי בעל מסר ואמירה ברורה. 
• תכנון מוצלח של גוונים לקירות ופריטי הבית ושילובם הנכון במרחב. 
• בחירת סוגי החומרים למרחב, מריצוף לחיפויי קירות ועד לפריטי ריהוט. 
• בחירה נכונה של סוג וגודל הריהוט המותאמת למידות וצורת החלל. 
• סיוע בשילוב והצבה נכונה של פריטים באופן הרמוני, אסטטי, מרווח ונוח להתנהלות ומעבר. 
• בחירה ושילוב נכונים של פריטי טקסטיל לרבות ריפוד לרהיטים, וילונות, שטיחים וכריות. 
• ייעוץ בבחירת ספקים, חנויות ואנשי מקצוע שונים מבחינת איכות שירותים ומוצרים מוצעים והתאמתם לסגנון עיצוב מבוקש. 
 
יעוץ הום סטיילינג 
לשירותי יעוץ הום סטיילינג וקבלת מידע נוסף, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il