מחיר מעצבת פנים

מעצבת פנים – מחיר השירות 
במשרד מעצבת הפנים שרונה דושנסקי מציעים שירותי עיצוב מקצועיים עבור מחירים הוגנים, המשתנים בהתאם לסוג ומאפייני עבודות מבוקשות. אז איך נקבע מחיר מעצבת פנים ולמה כדאי להשקיע בה? על כך יוסבר בקצרה להלן. 
 
למה כדאי להשקיע בשירותי עיצוב פנים? 
רבים בוחרים בשירותי מעצבת פנים לאור מספר יתרונות מהותיים ששירות זה מעניק. קודם כל, בהסתכלות מתוך יחסי עלות – תועלת נמצא כי השקעה בשירותי מעצבת פנים חוסכים בעלויות שיפוץ ועיצוב הבית. חיסכון זה ניכר בהליך עבודה יעיל ונכון, עם מינימום טעויות והוצאות לא צפויות, דבר החוסך גם מזמנו היקר של הלקוח. כמו כן מעצבת פנים מנוסה תדע להתאים במדויק הוצאות של הליך עיצוב להגדרות תקציב נתונות. מעבר לכך המעצבת גם מחזיקה בידע אודות חומרים, תשתיות ואנשי מקצוע איכותיים שמספקים שירותים בעלות סבירה. כל זאת לצד תכנון חכם של המרחב החוסך בהוצאות שוטפות של הבית, למשל בחשמל ותחזוקת מבנה. ולבסוף, יש לזכור שמדובר בהשקעה לטווח ארוך שמבטיחה קבלת מרחב מחייה ייחודי ומרשים, המעוצב במדויק למידות, הרצונות והחלומות שלכם. 
 
מרכיבים שכלולים בהצעת מחיר של מעצבת 
לאחר שהבנתם מדוע כדאי להשקיע בשירותי מעצבת פנים, יש לבחון את הפרמטרים המשפיעים על הצעת המחיר של שירות זה, הכוללים בין היתר: 
• גודל הבית ומורכבות הפרויקט– בדרך כלל עבור שירותי מעצבת פנים המחיר עולה ככול שמדובר בחלל יותר גדול, עם יותר מפלסים וחדרים, ובפרויקט יותר מורכב עם הרבה פרמטרים ופרטים שיש לדאוג לביצועם. 
• פגישות ייעוץ– מחיר שירותי מעצבת פנים כולל בתוכו זמן שמוקדש לפגישות ייעוץ אישיות, בהן נבחנים צרכי ורצונות הלקוח, מאפייני הפרויקט, הגדרות תקציב וכו’. כמו כן מעצבת הפנים מסבירה בפגישות אלו אודות ההליך הצפוי, מציגה לעיון הלקוח תוכניות עבודה, בוחרת עימו פריטים שונים לפרויקט כמו חומרים, רהיטים, צבעים עוד. 
• תוכניות עבודה– הכנת תוכניות עבודה מקצועיות שכוללת הגדרת פרוגרמה, קונספט ושפת עיצוב. אחר כך עוברים להכנת סקיצות שונות עד לקבלת תוכניות עבודה, שרטוטים והדמיות סופיות. התוכניות יהוו בסיס לביצוע עבודות מול אנשי מקצוע שונים כדוגמת אדריכל, קבלן, נגרים, חשמלאים וכו’. 
• ליווי בחירות– בחירת פריטי המרחב מספקים ומאנשי מקצוע שונים כלולה בשירותי מעצבת פנים, בין אם מדובר בבחירת מטבח, ריצוף, גופי תאורה, כלי סנטריה ועוד. 
• פיקוח על העבודות– מחיר מעצבת פנים כולל גם פיקוח נקודתי או מלא אחר עבודות אנשי מקצוע שונים, שמבטיח את הביצוע התקני בהתאם לנתוני ודרישות תוכנית עבודה. 
 
הצעת מחיר לשירותי מעצבת פנים 
לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי מעצבת פנים, וקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il.