מעצבת פנים מומלצת

לבחור במעצבת פנים מומלצת 
מבקשים לעצב את פנים הבית באופן מרשים ומותאם לסגנון ולצרכים שלכם? כדאי שתזמינו את שירותיהן של מעצבות פנים. השוק מציע מבחר גדול של מעצבות, מהן חשוב לבחור במעצבות פנים מומלצות שיוכלו לספק מענה מקצועי, איכותי ושלם. דוגמא טובה למעצבת פנים מומלצת הינה שרונה דושנסקי שמשרדה המבוקש מתמחה בעיצוב פנים והלבשת בית עבור מגוון סוגי חללים ובתים ובשלל סגנונות עיצוב. 
 
מעצבת פנים ייחודית שרואה את הלקוח 
לאחר שנים של עבודה בתחומי הפיננסים שרונה דושנסקי החליטה לחזור לאהבתה הראשונה ולעסוק בעיצוב. לשם כך היא למדה בלונדון עיצוב פנים במוסד המוערךInterior Design Institute – Covent Garden. הכשרה זו ניכרת בהשפעות וגישות עיצוב אירופאית ייחודיות עם תנועות זורמות, קצבים אחרים וקווים קלאסיים, אותם היא משלבת עם סגנון עיצוב מקומי שעליו היא גדלה ולצד מוטיבים אומנותיים שמיושמים במרחב. 
 
שרונה פועלת מתוך חדוות יצירה וראייה אסטטית שמובילות לעיצוב מרחב עם סגנון ותרבות ייחודיים משלו, עם קשר הדוק לסביבתו ולאנשים ששוהים תחת צל קורתו. כמו כן שרונה פועלת מתוך גישה הרואה את האדם ותפיסתו האישית של מרחב בייתי, השמה את הלקוח במרכז הליך העיצוב ויוצרת עבורו סביבת מגורים מקורית, מותאמת במיוחד לצרכיו והרגליו. כל זאת מתוך רצון להגיע למרחב מעוצב שמשרה על דייריו תחושת ביטחון של בית עם אווירה נעימה וטובה ועם סביבה המחמיאה לדייריה. 
 
גישה ייחודית בנוף המקומי 
גישתה הייחודית והאישית, וכישוריה המקצועיים של שרונה דושנסקי, הופכים את משרדה לאחד היותר מומלצים ומבוקשים בנוף המקומי. לקוחותיה של שרונה נהנים משירות ברמת מקצועיות גבוהה ביותר, המבוססת על הבנת צרכיו ורצונותיו של הלקוח. הדבר מוביל לחשיבה יצירתית המסתכלת על דברים מחוץ לקופסא, מתוך רצון לספק פתרונות מתאימים ומיוחדים ללקוח. היצירתיות של שרונה ניכרת בכל פרויקט, והיא עושה שימוש במגוון חומרי גלם חדישים וטבעיים. זאת לצד תכנון נכון וחכם, מוקפד ומדויק של החלל על כל פרטיו, עם טיפול אישי ומעמיק בכל מרכביו שמכוון ליצירת מרחב מחייה המגשים חלומות. 
 
מענה למגוון צרכי פנים 
בחירה במשרד עיצוב הפנים של שרונה דושנסקי מתאימה לקשת רחבה של פרויקטים בכל קנה מידה וללקוחות מכל מגזר – פרטי, עסקי או מוסדי. כך למשל, המשרד אמון על עיצוב בתים ווילות בסביבה כפרית, עיצוב בתים הנדרשים בשיפוץ לרבות שיפוץ דירות קטנות, תכנון ועיצוב דירות מקבלן, עיצוב בתי ודירות יוקרה, עבודות הום סטיילינג והלבשת בתים ועוד. כמו כן, כישוריה של המעצבת מאפשרים עיצוב חללים בכל סגנון מבוקש בין אם קלאסי, מודרני, אקלקטי, כפרי, אורבאני, תעשייתי וכדומה. 
 
שירותי מעצבת פנים מומלצת 
להזמנת שירותי מעצבת פנים מומלצת, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il.