סדנת סטיילינג

סדנת סטיילינג לעיצוב מרחב ביתי 
חזות הבית ועיצובו מעסיקים ומעניינים אתכם? בכל מקום אתם שמים לב לעיצוב ומדמיינים איך יכולתם לשפרו? מוצאים את עצמכם כל הזמן מסדרים את הבית מחדש? או אולי אתם רוצים לשדרג את ביתכם ולא יודעים כיצד לגשת לפרויקט? יתכן מאוד שכדאי לכם להירשם לסדנת סטיילינג לעיצוב ושדרוג המרחב הביתי. 
 
העשירו את עולמכם 
סדנת סטיילינג מיועדת לכל מי שמתעניין בעיצוב והלבשת חללים. לרוב הרשמה לסדנאות אלו אינה מחייבת רקע מקצועי והן מתאימות למי שרוצה להעשיר את עולמו, לכאלו שעומדים בפני פרויקט של עיצוב הבית, או למי שרוצה לבחון תחום זה כמקצוע לחיים. במהלכה של הסדנא נחשפים המשתתפים ליסודות ההום סטיילניג, מתוודעים לסגנונות עיצוב שונים, להסתכלות ותכנון נכון של חלל, ומעמיקים את הבנתם בהליכים של בחירת חומרים, צבעים, רהיטים, שילוב של פריטי טקסטיל ופריטי אומנות ועוד. 
 
להיחשף לעולם של יצירה ועיצוב 
השתתפות בסדנת סטיילינג תחשוף אתכם לעולם מרתק וחווייתי של יצירה ועיצוב, ותעניק לכם סל כלים בסיסי לעיסוק בתחום. מדובר בסדנאות ששייכות לתחום דינאמי המתחדש כל הזמן בהתאם למגמות עיצוב עכשוויות, אשר מלמד שימת לב לפרטים, מרמה הוליסטית כוללת ועד נגיעה בפרטים הקטנים ביותר. כך תוכלו לדעת כיצד להפוך רעיון יצירתי מופשט לכדי הליך עיצוב פרקטי ועכשווי שמיושם במגוון אמצעים. 
 
מגוון תכנים נוספים 
תכני סדנת סטיילינג יעניקו לכם מגוון כלים להלבשת הבית. כך למשל, תוכלו ליצור עניין במרחב באמצעות שבירה של קו ישר בעזרת רהיט מעניין, כוורת לא סימטרית, גופי תאורה שנתלים בגובה שונה, קולאז’ של תמונות וכדומה. כמו כן, עניין במרחב יכול להיווצר על ידי חיבור נכון של חומרים מנוגדים, למשל על ידי הצבת שולחן מעץ כפרי ומאסיבי בחלל מודרני. וזו רק טעימה ממגוון נושאים נוספים שלומדים בסדנאות, החל בהדפסי טקסטיל ועד פיסול חלל עם משחקי אור וצל. 
 
לחדש את הקיים 
דוגמא לאחד התחומים שנלמדים בסדנת הום סטיילינג הינה היכולת לחדש ולרענן מרחב קיים וכך לחסוך בהוצאות העיצוב של הבית. מדובר בפריטים ישנים בבית, לא אחת בעלי ערך רגשי, שאנשים אוהבים והיו רוצים לשמר. בעזרת חשיבה יצירתית והשקעה בחומרים איכותיים כמו צבעים או ריפוד, ניתן להחיות פריטים אלו ולהפכם למיוחדים ומרשימים. יתרה מכך, ניתן גם לבסס את הלבשת הבית על פריטים הנאספים משווקי יד שנייה ולחדשם בהתאם לסגנון מבוקש. 
 
למידע נוסף 
לעוד מידע אודות סדנת סטיילינג וקבלת ייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il