סטייליסטית לבית

מי צריך סטייליסטית לבית?
כשאנו עומדים בפני אירוע חשוב, לא אחת נעזר בשירותי סטייליסטית לבחירת פריטי הלבוש. לכן, כשזה מגיע לנושא הרבה יותר משמעותי, יקר וממושך של הלבשת הבית, מדוע שלא נפנה לעזרה של אשת מקצוע? אכן, עבור הום סטיילינג ולקבלת מרחב בייתי מעוצב, אסטטי ונוח, בהחלט כדאי לפנות לשירותי סטייליסטית לבית כפי שמציע משרדה המצליח של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי. השירות מתאים לכל אחד שרוצה לשדרג את המרחב בו הוא חי ולהתאימו לצרכיו וטעמו האישי.
 
מגמה בולטת בנוף המקומי
בשנים האחרונות ניכרת מגמה מתמשכת וגדלה של ביקוש עבור שירותי סטיילינג לבית מצד אנשים המעוניינים לשפר ולשדרג את חזות ביתם. עלייתה של מגמה זו נובעת ממספר סיבות עיקריות. קודם כל, בגין רמת החיים בארץ והמעבר לחיי רווחה ושפע. עלייה זו ברמת החיים לצד פתיחות לשווקים ומגמות עיצוב בחו”ל, העלתה גם את המודעות והרצון לעיצוב אסטטי ועכשווי של מרחביים ביתיים. כפועל יוצא מכך עוד ועוד אנשים מבקשים להביא את ביתם לרמת עיצוב כמה שיותר גבוהה שתעניק להם לצד נוחות מרבית ומרחב מרשים וייחודי.
 
להיעזר בגורם מקצועי
חשוב להבין כי היכולת ליצור חללים ביתיים מעוצבים בסטנדרטים גבוהים של איכות, יעילות ונראות דורשת הבנה מקצועית. ללא הבנה זו בדרך כלל יתקבל מרחב בייתי חסר אמירה וקו אחיד, עם גיבוב חסר הרמוניה של פריטים שונים, אשר גם אם הם מאוד יוקרתיים הם אינם יוצרים מכלול מרשים. לכן, לאחר שנים של ניסיונות לעצב לבד את ביתם וללא הצלחה מרובה, עם הוצאות גבוהות עבור פריטים שונים ומשונים, רבים בוחרים ובצדק בשירותיה המקצועיים של סטייליסטית לבית.
 
ליהנות מבית מעוצב כמו שרציתם
עם שירותי סטייליסטית לבית תזכו בבית מעוצב בדיוק כמו שרציתם ואף למעלה מכך. הסטייליסטית תעניק מתיחת בית ייחודית ומוצלחת למרחב ותשדרג את חזותו על ידי תכנון נכון של החלל והוספה של פריטים מתאימים. בין היתר היא תסייע בבחירה נכונה של גווני קירות, גופי תאורה, רהיטים, שטיחים, וילונות, אבזרי נוי, תמונות, מדפים, נישות גבס, פתרונות אחסון, פתרונות הצללה וכדומה. פריטים אלו ונוספים ימוקמו בחלל באופן נכון, פרופורציונאלי והרמוני, עם יחסי גומלין בין פריט אחד לשני עד קבלת מרחב שלם בעל אמירה ייחודית ברורה ומרשימה. כל זאת מתוך התאמה מלאה לסגנון מבוקש, צרכים, רצונות, אורחות חיים והגדרות תקציב.
 
שירותי סטייליסטית לבית
לשירותי סטייליסטית לבית ולמידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il