עיצוב בתים בסגנון מודרני

משרד עיצוב הפנים של שרונה דושנסקי מעצב בתים בשלל סגנונות, לרבות עיצוב בתים בסגנון מודרני עם או ללא שילוב של סגנונות נוספים. מדובר בסגנון עיצוב עכשווי, רחב היקף, תוצר של המאה העשרים, הנשען על מספר יסודות ברורים שמשלבים בין אסטטיקה לפונקציונאליות, מהם ניתן לעצב את המרחב במגוון צורות וחומרים. 
 
משמעותו של עיצוב מודרני 
עיצוב בתים בסגנון מודרני הינו שם כללי עבור יצירת מרחב עם קו נקי, שקט, ישר, מרווח ועכשווי שנוטה למינימליזם. בסגנון זה נעשה שימוש בצבעים ניטראליים אחידים, בעיקר לבן, אפור ושחור, אליהם יכולים להתווסף נגיעות עזות יותר של צבע. כמו כן בסגנון זה נעשה שימוש בחומרים מתועשים עכשוויים כדוגמת זכוכית ונירוסטה, עם דגש על מרחב מרשים ופתוח. 
 
קווים מובילים בסגנון עיצוב מודרני 
את הקווים שמובילים סגנון עיצוב פנים מודרני ניתן לפרוט למספר מאפיינים עיקריים, שכוללים בין היתר: 
מרחב פתוח פשוט וטהור– סגנון עיצוב מודרני שואף ליצירת מרחב פתוח פשוט, נקי מקשקושים ופריטים מיותרים. זהו מרחב המייצר תחושה טהורה, שקטה ואלגנטית. 
צבעוניות– החזות הנקייה, האלגנטית והטהורה מתקבלת גם על ידי העדפת משטחי צבע אחידים ושקטים, לרוב בגווני לבן לצד שחור ואפור ועם נגיעות חיות של צבע. 
תאורה– בעיצוב מודרני תאורה מקבלת מקום של כבוד בעיצוב ופיסול החלל, עם התייחסות לאלמנטים של אור וצל בחלל, גווני אור ומידת עוצמתם שנוצרים מתאורה טבעית ומלאכותית. 
קווים ישרים– חלל מודרני מעוצב עם קו נקי וישר, נטול אלמנטים דקורטיביים קישוטיים, שניכר בין היתר בסוג הרהיטים הנבחר, ותורם ליצירת מרחב פתוח, שקט ומאוורר. 
קידמה– סגנון מודרני חושב על עיצוב מרחב פונקציונאלי ומתקדם, לכן הוא מקדם בברכה טכנולוגיות עכשוויות לרבות מערכות בית חכם. 
 
עיצוב פנים מודרני משולב 
מהיותו סגנון עיצוב עם קו פשוט ונקי, ניתן לשלבו עם מגוון סגנונות עיצוב נוספים. כך למשל אפשר לעצב בית שמשלב סגנון מודרני עם קלאסי או בית שמשלב קו מודרני עם כפרי, יצירת מרחב מודרני ויוקרתי וכדומה. השילוב של עיצוב מודרני עם סגנון אחר, ומידת הכובד שכל סגנון מקבל במרחב, משתנה בהתאם לטעמו של הלקוח, רצונותיו וצרכיו. לכך מתווספת הנגיעה הייחודית של מעצבת הפנים ויכולתה לייצר מרחב ייחודי, מרשים והרמוני שנוח ונעים לחיות בו. 
 
עיצוב פנים בסגנון מודרני 
לעיצוב בתים בסגנון מודרני, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il