עיצוב בתים פרטיים

מתמחים בעיצוב בתים פרטיים
בית פרטי הינו חלומם של רבים שמוכנים לשם כך להתרחק מהמולת העיר בכדי לזכות בחלקת אלוהים קטנה משלהם. אולם בכדי שבית פרטי אכן יגשים את חלומות בעליו הוא נדרש לשירותי מעצבי בתים פרטיים עם עיצוב פנים נכון ומוצלח, כפי שמשרדה של שרונה דושנסקי מציע. מדובר בעיצוב פנים לבתים מקצועי ונכון המתחשב בהדדיות שבין מרחב חיצוני לפנימי ושמותאם במדויק לרצונות, צרכי וטעמו של בעליו.
 
דוגמאות נבחרות לעיצוב בתים פרטיים
למשרדנו יש ניסיון רב בעיצוב בתים פרטיים בשלל סוגים וסגנונות מוילות יוקרה, לבתים דו משפחתיים ועד לעיצוב בתים פרטיים קטנים. לפניכם מספר דוגמאות לעיצוב פנים לבתים פרטיים מתוך תיק העבודות של משרדנו:
• בית דו משפחתי בהוד השרון- עיצוב בית פרטי דו משפחתי בסגנון אקלקטי, עם הליך עוד משלבי שלד, המשלב סגנון מודרני עם כפרי. כך למשל, הצד המודרני ניכר בחומרי תעשייה כמו זכוכית, בטון וברזל והצד הכפרי ניכר בשילוב אבנים לצד עבודות נגרות ומדרגות מעץ טבעי. כמו כן בבית שעוצב עבור משפחה עם ילדים צעירים מושם דגש על מרחב אסטטי, עם אווירה נעימה וחמה, לצד מענה לצרכים פרקטיים שונים כדוגמת מגוון פתרונות אחסון חכמים.
• דו משפחתי בתל מונד- עיצוב בית דו משפחתי בתל מונד בסגנון כפרי, שהותאם לדיירים חדשים ועם מחשבה על ניצול מרבי של המרחב. כמו כן הבית עוצב והולבש בהתאמה לאופי החם של משפחה שמרבה לבשל ולארח.
• בית פרטי בקיבוץ מצר- עיצוב פנים לבית בהרחבה של הקיבוץ עם ליווי לאורך כל הליך הבנייה. הבית עוצב בסגנון אקלקטי ובשילוב של חומרי גלם שונים, לרבות עץ, בטון, אבן וטקסטיל. הוא תוכנן בגוונים נעימים ורכים עם נגיעות קלות וחוזרות של צבע. הליך העיצוב כלל בין היתר בחירה של חומרי גלם, תכנון חדרים, הלבשת הבית, סטיילינג, הכנות עבור תוכניות של אינסטלציה, נגרות, חשמל ותאורה.
• בית ברמת הכובש- בית קרקע דו משפחתי בהרחבה של קיבוץ רמת הכובש, שעוצב בסגנון קלאסי עם חומרים טבעיים וגוונים כהים ששילבו נגיעות של צבע בהיר. הבית עוצב בהתאמה לצרכי משפחה עם שלושה ילדים, עם הליך ממושך שכלל הגשה לקבלן של שינוי תוכניות אדריכליות, תכנון כל עבודות הנגרות ברחבי הבית, בחירת ריצוף, פרקט, חיפויי קירות, כלי סנטריה, רהיטים, גופי תאורה ופריטים נוספים שנדרשו להלבשת הבית.
 
לעיצוב פנים בתים פרטיים
לעיצוב פנים לבתים ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il