עיצוב והום סטיילינג

הקשר בין עיצוב פנים והום סטיילינג
רוצים לעצב את הבית ואינכם בטוחים איזה שירות נדרש לכם – עיצוב פנים, הום סטיילינג או אולי שניהם? במשרדה של שרונה דושנסקי מספקים שירותי עיצוב פנים והום סטיילינג מקצועיים. מדובר בתחומים הקשורים אחד לשני ואשר החיבור ביניהם מבטיח קבלת מענה מקצועי שלם, המותאם באופן מלא לתוכניות האדריכליות, סגנון מבוקש, הגדרות תקציב, רצונות וצרכי בעלי הדירה. שירותים אלו מוצעים למגוון צרכים וסוגי בתים, לרבות דירות, דירות יוקרה, דירות קטנות, וילות, פנטהאוזים, דירות מקבלן , דירות שעוברות שיפוץ ועוד. 
 
משמעות עיצוב פנים 
עיצוב פנים הינו הליך מקצועי, יסודי ומקיף המתייחס בעיקר לאופן חלוקת החלל. הוא מתחיל בשלבי תכנון ראשוניים של המבנה עם בחינת היבטי עיצוב במבנה עצמו, חלוקת וגודל חללים, מיקום קירות, מיקום וגודל פתחים, וכן כל הקשור למערכות ותשתיות שונות בבית לרבות מערכות מיזוג, חשמל, תקשורת ואינסטלציה. מדובר בהליך ארוך ומורכב הדורש התייחסות מקצועית לגורמים, אלמנטים והיבטים שונים, שמאפשר ליצור שינויים מהותיים בדירה שאינם קשורים לקונסטרוקציה. כך למשל, מעצבת פנים יכולה להסב דירת ארבעה חדרים קטנים לדירת שלושה חדרים מרווחת, לסגור מרפסת ולפתחה לסלון ועוד. 
 
משמעות הום סטיילינג 
לאחר עבודות עיצוב פנים, העיצוב עובר לשלבי גימור של הום סטיילינג, המהווה למעשה תחום ספציפי בעיצוב פנים. תחום זה מתייחס למה שקורה בתוך החלל. הוא מיועד להלבשת הבית על חלליו וחדריו השונים, עם התייחסות לפרמטרים כמו צבע קירות, בחירת חומרים, בחירת ריהוט, פתרונות אחסון, מיקום פריטים במרחב וכדומה. הום סטיילינג לרוב מבוסס על הליך ממוקד, יעיל ומהיר, בו החלל מהווה מרחב שאותו מעצבים ומשנים. 
 
הקשר שבין שני התחומים 
חשוב להבין שיש קשר הדוק בין עיצוב והום סטיילינג בהיותם משפיעים אחד על השני ובהיותם מכתיבים את סגנון ואופי החלל המתקבל. לכן תוכניות עיצוב פנים וגם הום סטיילינג שנקבעות במקביל, כבר בשלבים ראשוניים על ידי גורם מוביל אחד, מאפשרות להם להתכתב אחד עם השני באופן מושלם ומייעלות את כל העיצוב והלבשת הבית. כך ניתן לאחד שני הליכים להליך אחד יעיל עם התייחסות כוללות ללוחות זמנים, הגדרות תקציב, סגנון מבוקש, צרכים מיוחדים וכדומה. כמו כן התנהלות זו מבטיחה שעבודות העיצוב ינוהלו ביעילות על ידי גורם אחד מקצועי שמרכז אותם באופן נכון ומדויק. 
 
לשירותי עיצוב והום סטיילינג 
לשירותי עיצוב פנים והום סטיילינג, ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il