עיצוב פנים בתי יוקרה

עיצוב פנים – בתי יוקרה עם אמירה ייחודית
כל מי שנכנס אל בית יוקרה פרי עיצוב משרדה של שרונה דושנסקי מיד מבין שהגיע למתחם אחר, ייחודי, מרשים ויוקרתי. הגעה לרמה כזו של עיצוב מרחב נובעת מהבנה מעמיקה בתחומי יצירה ועיצוב של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, עם חשיבה מחוץ לקופסא שממזגת יצירה ואומנות בחלל. זאת בנוסף לגישות עבודה מקצועיות ברמת קפדנות חסרת פשרות, ועם שילוב של מגוון חומרי גלם חדישים וטבעיים. מדובר בסגנון ואמירה מקוריים שהותאמו באופן מלא לחזון הלקוח, רצונותיו, צרכיו ואורח חייו, הניכרים בבית כמכלול הוליסטי שלם ובכל אחד מפרטיו.
 
מגוון איכותי של חומרי גלם
בעיצוב פנים בתי יוקרה נעשה שימוש במגוון איכותי של חומרי גלם שונים, חדישים וטבעיים, שמתאימים לסגנון ולקונספט המבוקש, לתוכניות אדריכליות ולסביבה חיצונית שמקיפה את הבית ומשתקפת לתוכו. איכות זו ניכרת בכל פרט ואלמנט בבית, בין אם בסוג הריצוף, צבע קירות, רהיטים, שטיחים, מדפים, חלונות, דלתות, גופי תאורה, מערכות טכנולוגיות מתקדמות ועוד. כמו כן בחירה בחומרי גלם איכותיים מבטיחה את עמידותם לאורך זמן, תוך שימור חזות רעננה ומקורית של הבית ועיצובו. 
 
איזון בין מרחב פנימי לחיצוני 
שלא כמו דירות יוקרה, לבתי יוקרה יש גם מרחב חיצוני שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב המרחב. הליך העיצוב בוחן את הסביבה החיצונית שמקיפה את הבית ונשקפת לתוכו ומתכנן חלל המתקשר באופן הרמוני, נכון ומעניין בין חוץ לפנים. כמו כן תכנון עיצוב פנים של בתי יוקרה מתחשב במרחב אדריכלי קיים, מנצל כמה שיותר זרימת אוויר ואור טבעי ומעניק להם מקום מרכזי בבית, מה שתורם ליצירת תחושה של מרחב זורם, פתוח ואוורירי. 
 
סביבת מחייה מתקדמת ונוחה 
לצד דגש על חזות הבית, בתי יוקרה מאופיינים גם במרחב מתקדם, כמה שיותר יעיל, נוח ומפנק. מרחב שכזה מושג על ידי הבנת צרכי דיירי הבית, הרגלי החיים והאירוח שלהם וכו’. לצרכים אלו יש לתכנן פתרונות נאותים, איכותיים ומתקדמים, החושבים על צרכי המשפחה בהווה ובעתיד. כך למשל, יש לדאוג לפתרונות אחסון יעילים, פתרונות הצללה מתקדמים, פינות עבודה מאובזרות, מטבח שמספק מענה לצורכי בישול, ופינת אוכל והסבה מותאמת לחיי היום יום ולצורכי אירוח בכל רמה של פורמאליות. 
 
עיצוב פנים של בתי יוקרה 
לעיצוב פנים של בתי יוקרה, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת פנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il.