עיצוב פנים דירה חדשה מקבלן

תרומת שירותי עיצוב פנים לדירה חדשה מקבלן
משרדה המוביל של מעצבת פנים שרונה דושנסקי מעניק ללקוחותיו שירותי עיצוב פנים דירה חדשה מקבלן. מדובר בשירות חיוני שמאפשר לבצע שינויים בדירה מקבלן ברמה גבוהה של התאמה אישית, כבר במהלך העבודות עצמן וטרם המעבר לדירה.
 
לזכות בדירה חדשה שמתאימה לצרכים שלכם
כמה שדירה מקבלן יכולה להראות מרשימה על הנייר, לא אחת מדובר בדירה סטנדרטית ובסיסית שבמקרה הטוב לא עונה לצרכים האישיים ובמקרה הפחות טוב מתוכננת באופן לקוי שלא דואג לניצול נכון ומלא של המרחב. בכדי להימנע ממצבים אלו ולזכות בדירה איכותית מקבלן שמתאימה לצרכים שלכם, כדאי לפנות לשירותי מעצבת פנים כפי שמציע משרדנו. שירות זה שהפך למקובל בקרב רבים, עדיף להזמין כבר משלבים ראשונים של פרויקט הבנייה וכך להבטיח רמה גבוהה של התאמה בעיצוב הדירה, עם חיסכון בעלויות עיצוב ועם מניעת עיכוב כניסה לדירה. 
 
אפשרות לשינויי דיירים 
בימינו במרבית פרויקטי הבנייה הקבלנים מאפשרים לדיירים לבצע שינויים בנכס שקנו, וזאת במסגרת הליך המכונה שינויי דיירים. השינויים שהדייר יכול לבצע בדירה מוכתבים בשלב שבו הנכס נקנה וככול שהשינוי מבוקש בזמן יותר מוקדם של פרויקט הבנייה כך גם לרוב ניתן לבצע יותר שינויים בדירה. למשל, קניית דירה מקבלן טרם בנייתה מגדילה את טווח השינויים האפשרי בפועל, בגין רמה גבוהה יותר של גמישות בתכנון בשלב זה של הפרויקט. מנגד, ככול שהדירה מתקרבת לשלבי סיום כך האפשרות לביצוע שינויים קטנה. לא אחת ייצוג של מעצב פנים מטעמכם מול הקבלן מסייע בקבלת שינויים מבוקשים בדירה בעלות יחסית נמוכה. 
 
יכולת להבין תוכניות אדריכליות 
יתרון נוסף הגלום בשירותי מעצבת פנים עבור עיצוב דירה חדשה מקבלן, נובע מיכולתה של אשת המקצוע להבין את משמעותן של תוכניות אדריכליות. לא אחת בתמונות קטלוג של הדירה החדשה יכול להתקבל רושם מוטעה לגבי מאפייני הנכס, והדרך הנכונה להבין את מאפייני הדירה היא על ידי הבנת משמעות התוכניות האדריכליות. מעצב פנים יתרגם עבורכם את התוכנית האדריכלית של דירה, יציגה בהדמיה מתאימה ויסביר את כל היתרונות והחסרונות במפרט הקיים ואילו שינויים כדאי לבצע בו. 
 
לעיצוב פנים דירה מקבלן 
לעיצוב פנים דירה מקבלן, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il