עיצוב פנים דירות

עיצוב פנים לדירות מכל סוג
מחפשים מעצבי פנים דירות, לפנטהאוז, וילה או דירה קטנה? משרדה של שרונה דושנסקי מתמחה בעיצוב פנים דירות מכל סוג ובכל סגנון מבוקש. בין היתר במשרד מעצבים דירות קטנות וגדולות, בתי ודירות יוקרה, פנטהאוזים, דירות מקבלן ודירות משופצות. במשרד מעצבים דירות אלו בכל סגנון מבוקש, בין אם בסגנון מודרני, קלאסי, כפרי אורבאני, תעשייתי, אקלקטי ועוד. כל זאת מסופק עם תכנון מדויק ומוקפד וקו עיצוב ייחודי המותאם באופן מלא לטעם, רצון, צרכי ומסגרות תקציב של כל לקוח.
 
עיצוב פנים לכל סוג של דירה
הניסיון והידע שלנו בתחום עיצוב דירות פנים מאפשר לנו לעצב כל סוג של דירה עם התאמה מלאה למאפייני הנכס, יתרונותיו, נקודות התורפה שלו וכדומה. בין היתר אנו מתמחים בעיצוב פנים של סוגי הדירות הבאים:
דירות יוקרה– דירות יוקרה מבוססות על מסגרות תקציב מאוד גבוהות והדגש הינו על יצירת מרחב מיוחד, איכותי ונעים. מאפיינים אלו מושגים על ידי חשיבה יצירתית, בחירה נכונה של חומרים, פריטי ריהוט ויצירות אומנות מיוחדים ואיכותיים מספקים ומקורות שונים בארץ ובחו”ל, ועוד. זאת לצד עבודה מוקפדת של אנשי מקצוע, עם רמות ביצוע וגימור גבוהות ביותר.
בתי יוקרה ווילות– תכנון ועיצוב של וילות ובתי יוקרה מוסיף לפרמטרים הקיימים גם התחשבות במרחב החיצוני, בחצר ובגינה שעוטפים את הבית על מרכיביהם השונים ויצירת מרחב הרמוני המשחק בין חדירה של חוץ לפנים ולהיפך.
פנטהאוזים ודירות גג– בעוד שבבתים ווילות המרחב החיצוני הינו על פני הקרקע, בפנטהאוזים ודירות גג המרחב החיצוני הינו בקומות העליונות של בניינים, ולכן הדגש הוא על יצירת חלל המתקשר עם קו אופק רחב שמקיף את הדירה, ומיזוגו במרחב פנימי וחיצוני של הבית.
דירות קטנות– עיצוב פנים דירות קטנות דורש להפיק יותר ממקסימום ממרחב נתון מוגבל במידותיו. לשם כך יש לא אחת צורך בפתרונות יצירתיים שחושבים מחוץ לקופסא ותכנון חכם של המרחב, עם דגש על ניצול שטחי קירות בדירה לאחסון, ופריטים רב תכליתיים כמו ספה הנפתחת גם למיטה.
דירות מקבלן– עיצוב פנים של דירות מקבלן מסייע בהפיכת דירה סטנדרטית לדירה ייחודית המותאמת אישית לסגנון המבוקש וצרכי ורצונות בעליה. 
 
שירותי עיצוב פנים דירות 
לעיצוב פנים דירות מכל סוג ומכל סגנון, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il