עיצוב פנים פנטהאוזים

דגשים לגבי עיצוב פנים פנטהאוזים 
שירותי עיצוב פנים פנטהאוזים שמוצעים על ידי משרדה של שרונה דושנסקי מעניקים מרחב מחייה ייחודי, עם נגיעה אישית בכל פרט, עם עיצוב שחושב מחוץ לקופסא המבוסס על תכנון קפדני ומדויק של החלל, ועל שילוב מגוון חומרי גלם טבעיים וחדישים. בכדי להעניק לכם הבנה בנושא מובאים לפניכם מספר דגשים לגבי עיצוב פנים פנטהאוזים. 
• במרבית המקרים פנטהאוזים הינם דירות מרווחות וגדולות בקומות עליונות של בניינים, שמעוצבות בקו יוקרתי ובסגנון מתאים לטעם דיירי הבית וסביבת מגוריהם. כך למשל, יש הבדל בהתייחסות לעיצוב ובחירת חומרי גלם בין פנטהאוז השוכן בסביבה כפרית לבין פנטהאוז בסביבה עירונית. 
• הפיכת פנטהאוז לייחודי מבוצעת מתוך התאמה אישית מלאה לסגנון מבוקש, רצונות וצרכי בעלי הדירה והסביבה בו הבית שוכן. 
• האמירה הייחודית של החלל נוצרת מקו עיצוב מרכזי שעובר כחוט השני בכל הדירה, לצד טיפול מוקפד בכל חדר ופרט. גישה זו מובילה ליצירת מרחב הרמוני ונעים עם אמירה ברורה, לצד פתרונות עיצוב ספציפיים לכל מרחב וחדר, בין אם מדובר בסלון, מטבח, פינת אוכל, חדר שינה, חדר ילדים, מרפסת וכו’. 
• עיצוב פנטהאוז מתייחס גם למרחב החיצוני שלו, היותו מותאם לחלל הפנימי ומתקשר עימו, וכן היותו מרחב מעוצב ויפה, שימושי ונוח בכל עונות השנה. נוחות זו של מרחב חיצוני מושפעת ממאפייני דיירי הבית ואורחות חייהם, בין אם מחפשים פינת הסבה שקטה, פינת ברביקיו, גינת תבלינים, מקום משחק לילדם וכדומה. גורמים אלו ישפיעו על בחירת מרכיבי המרחב החיצוני לרבות ריהוט גן, גופי תאורה אבזרי נוי, פתרונות הצללה ועוד. 
• מושם גם דגש על סביבת הפנטהאוז והתמזגותה עם חללי הפנים והחוץ של הבית. בין היתר עיצוב הבית יושפע מקו אופק ונוף חיצוני, כיצד הוא חודר למרחב, איך לנצל באופן מרבי זרימת אוויר ואור טבעי, בחינת משחקי אור וצל לפיסול החלל, ועוד. 
• בכדי לשמר תחושה של מרחב, במרבית המקרים דירות פנטהאוז יעוצבו ויולבשו בהתאם, עם שמירה על מרחב פתוח וללא גודש יתר של רהיטים ופריטים. 
• לא אחת הפיכת פנטהאוז ליוקרתי וייחודי משלבת בתוכו יצירות אומנות וחפצי נוי שונים המותאמים לסגנון הבית והעדפות בעליו. 
• החזות הייחודית של הפנטהאוז מבוססת על איזון נכון בין מעוצב לאישי, המשמר תחושה של חלל מגורים יפה, נוח, מתקדם ומפנק שנמנע מלהפוך למרחב רשמי, קר וייצוגי. 
 
עיצוב פנים של פנטהאוז 
לעיצוב פנים פנטהאוז ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של מעצבת הפנים שרונה דושנסקי, בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il.