שירותי עיצוב הבית - סלון

במשרד עיצוב הפנים והלבשת הבית שרונה, בראשותה של שרונה דושנסקי, מתמחים בעיצוב כל חללי הבית כאשר כל חלל זוכה לקבל תשומת לב מלאה לפרטיו, מאפייניו וצרכיו. התמחות זו כוללת כמובן את הסלון, מרכז הבית בו מושקעת תשומת לב מיוחדת ביצירת חלל מרהיב המחובר לסביבתו, אשר מספק מרחב מחייה נוח, פרקטי ואסתטי עבור שגרת המשפחה ולצורכי אירוח.

חשיבות עיצוב נכון של הסלון

אם יש מרחב בבית שחזותו משמעותית, זהו ללא ספק הסלון, המהווה את ליבו של הבית, מקשר בין החללים השונים ומעניק נקודת מפגש לבני המשפחה ובין אורחים. המרחב משמש למרגוע לבד או בחברותא, לשיחות, קריאה, צפייה בסרטים או האזנה למוסיקה, אירוח קל עם שתייה וכיבוד וכדומה. כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה לעיצוב נכון של הסלון באופן המספק מרחב ייחודי, המשקף ומייצג את טעם וסגנון החיים של דיירי הבית, שנוח ונעים לשהות בו.

 

עיצוב פנים סלון לכל צורך

שירותי עיצוב הבית – סלון מסופקים על ידינו למגוון צרכים, עבור דירה חדשה מקבלן או שיפוץ בית ישן, שיפוץ לצורכי מגורים, השכרה או מכירה, כחלק מפרויקט מקיף או כפרויקט הממוקד רק בסלון, עבור עיצוב פנים או הום סטיילינג קבוע או עונתי. כמו כן, אנו נעצב את הסלון של ביתכם בכל סגנון מבוקש – כפרי, מודרני, קלאסי, תעשייתי, אקלקטי או אחר.

 

מעצבת שנושמת עיצוב

שרונה דושנסקי היא אשת מקצוע שנושמת וחיה עיצוב. אחרי שנים שעבדה בתחום הפיננסים בחרה לחזור לאהבתה הראשונה ופנתה ללימודי עיצוב פנים בלונדון, במוסד הנחשבCovent Garden, ובשובה לארץ הביאה עימה ניחוחות אירופאים עכשוויים המשולבים בסגנון ובטעם הישראלי המקומי. כל אלו מתבטאים ביכולת לעצב את סלון הבית בגישה יצירתית, עם מרחב דינאמי בעל קצב וחזות ייחודית.

 

עיצוב סלון בהתאמה אישית

אנו שואפים לעיצוב נכון של מרחב הסלון באופן שמשרה אווירה נעימה ומעניק סביבת מחייה מרשימה ונוחה. יעדים אלו מושגים מתוך הכרות מעמיקה של הלקוח וביתו, ועבודה משותפת מולו המובילה לתכנון חכם, מוקפד ומדויק של הסלון, ירידה לפרטי הפרטים עם נגיעה אישית בכל פרט, ושילוב של מגוון חומרי גלם איכותיים וטבעיים.

 

כמו כן, בעיצוב סלון הבית משרדנו יוצר מרחב מקורי המותאם במיוחד עבור בעליו, טעמו האישי,  מספר הנפשות הגרות בבית ומאפייניהן, אורך חיים, תרבות אירוח וכדומה. גם נדאג כמובן לבחון את החלל עצמו, גודלו, גובהו, מפתחיו וצורתו, החללים אליהם הוא מקושר, הנוף הנשקף מחלונותיו, כמות האור שיש בו, תשתיות קיימות וכדומה.

 

לעיצוב הבית – סלון

לשירותי עיצוב הבית סלון ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי ללא עלות, צרו קשר עם שרונה- עיצוב פנים והלבשת הבית בטלפון 058-6878402 או במייל sharona@dushansky.co.il.