תמונות על הקיר לחללים שונים בבית

לתמונות על הקיר ברחבי הבית יש תרומה משמעותית לעיצובו, לאווירה שלו ולמסרים שהוא מעביר. במשרדה של שרונה מתמחים בעיצוב פנים והלבשת הבית ומספקים ליווי שלם ואישי בבחירה נכונה של תמונות לכל חדר וחלל בבית, בין אם מדובר בתמונות לפינת אוכל לבית, תמונות לחדר שינה, חדר ילדים, תמונות לעיצוב הסלון ועוד.

קריטריונים מרכזיים לבחירה נכונה

בבחירת תמונות לבית, בין אם תמונות לעיצוב הסלון או תמונות לפינת אוכל בבית, ישנם מספר קריטריונים מנחים שחשוב לפעול לפיהם. בין היתר, בבחירת תמונות יש להתחשב בגודל הקיר ובצבע שלו, בפריטים נוספים בחלל, סגנון עיצוב הבית, מסר מבוקש וכדומה. כמו כן יש להתחשב במאפייני החדר בו תוצב התמונה ולתת את הדעת על מיקומה המדויק והתאורה שלה. ומעל לכל, יש לבחור בתמונות מועדפות ואהובות על בעלי הבית בתכניהן, צורתן ומסריהן.

מבחר גדול של אפשרויות

תמונות לקירות הבית מוצעות בימינו במבחר גדול במיוחד. כך למשל, ניתן לבחור בציורים המצוירים בשמן, מים, אקריליק, פחם, עיפרון גיר ועוד. ציורים אלו יכולים להיות בשלל סגנונות, למשל בסגנון מופשט, סוריאליסטי, אוונגרד, אימפרסיוניסטי, קלאסי, קוביסטי ועוד. לחילופין, מי שלא מעוניין או יכול להשקיע ביצירה מקורית יכול לבחור בהדפסים או בהדפסות איכויות של ציורים על גבי קנבס וחומרים נוספים. כמו כן ניתן לבחור בתמונות עם צילומים שונים של צלמים מוכרים או מהאלבום האישי שלכם, כמו צילומי נוף, צילומי משפחה, צילומי טבע דומם, צילומים אורבאניים ועוד. גם אפשר לבחור בתמונות גראפיות עם טקסטים, תמונות מסורתיות של לאומים ואומות שונות ועוד.

הבחירה בסוג וסגנון התמונה תוכתב מסגנון עיצוב הבית והמסר שרוצים להעביר. כך למשל, לבית בסגנון מודרני תוכל להתאים תמונה מופשטת ולבית בסגנון כפרי יכולה להתאים תמונה בסגנון אימפרסיוניסטי או קלאסי של טבע דומם, או צילום של נוף כפרי.

בחירת תמונות בהתאם לנתוני המרחב

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת תמונות לבית הינם נתוני החלל. כך למשל, יש לבחור מידות של תמונות המתאימות למידות הקיר ואלמנטים ותמונות נוספות, ובכך להבטיח שהפרופורציות של התמונה ישתלבו במרחב. כמו כן יש לתת את הדעת על גוונים של הקיר ושל החדר והיות גווני התמונה הנבחרת מתאימים להם ומחמיאים אחד לשני. בנוסף יש לשים לב לתאורה בחדר והיותה מחמיאה לתמונה ולא מסתירה או מעוותת את פרטיה.

תמונות מתאימות לכל חדר

גורם נוסף המשפיע על בחירת תמונות הינו מאפייני החדר בו הן יוצבו. כך למשל, לפינת אוכל ייבחרו תמונות נעימות ורגועות התומכות בארוחה ולא גורמות לחוסר תיאבון, כמו תמונות של טבע דומם או ציור מופשט. מאידך, בחדר שינה אפשר לבחור בתמונות אישיות ואינטימיות אף עם נימה ארוטית, ואילו לחדר ילדים יש לבחור בתמונות מתאימות למין וגיל הילד ותחומי העניין שלו. זאת בעוד שתמונות בסלון יכולות להיות יצירתיות במיוחד ולהעביר כל מסר מבוקש, בין אם קידמה, יופי, מקוריות, הומור, תחכום, יוקרה ועוד.

לעיצוב והלבשת הבית עם תמונות

לעיצוב והלבשת חדרי הבית השונים עם תמונות, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בחינם, צרו קשר עם שרונה- עיצוב פנים והלבשת הבית, בטלפון 058-6878402 או במיילsharona@dushansky.co.il